Кар'єра FADO

Кар’єра

Робота заповнює у середньому третину нашого життя. Тому так важливо отримувати задоволення й гідну фінансову компенсацію за власні таланти та докладені зусилля. Саме такої стратегії відносно працевлаштування дотримуються в команді FADO.

Бренд опікується потребами робітників так само уважно, як і побажаннями партнерів та споживачів. Якщо стабільна, цікава, перспективна та високо оцінювана робота – це мрія, то, значить, з FADO мрії збуваються.

МРІЙ — ДІЙ — ДОСЯГАЙ

Все, що було створено в нашому світі, почалося з мрії. Успішна кар’єра – це мрія, яка може стати метою, що згодом перетвориться на результат. Для цього лише треба почати діяти.
FADO надає різноманітні можливості для професійного зростання. Адже, бренд працює в Україні вже понад 12 років. Наразі FADO – один з лідерів ринку інженерної сантехніки. Та команда FADO налаштована на подальше розширення і зростання.

Цінності бренду – той потужний фундамент, що об’єднує нас, і міцно тримає разом. Поодинці сильні, разом ми – непереможні.

Якщо ви відчуваєте, що поділяєте наші інтереси та цілі – з нетерпінням чекаємо вас у нашому дружньому колективі. Щоб приєднатися до команди FADO, надішліть власне резюме за адресою - hrm_fado@fado.ua

Відгукнутись на вакансію

Хочете приєднатися до нашої команди? Відправляйте заявку з вашим резюме через цю форму

CV
.doc.pdf