Гарантія

Гарантійне обслуговування

Ми зробили все заради того, щоб продукти FADO були на 100% функціональними, якісними та безпечними. Про це говорять виключні стандарти виробництва, налаштована система контролю якості та численні відгуки наших клієнтів.
Задля вашого спокою ми робимо додатковий крок – пропонуємо гарантію на запірну арматуру та трубні системи FADO тривалістю 5 років. Крім того,продукцію FADO застраховано на 1 000 000 грн.
Мережа FADO нараховує 38 дилерів та 3198 точок роздрібного продажу в усіх областях України. У питаннях, що стосуються гарантійного обслуговування, ви можете звернутися до найближчого до вас представника бренду FADO, або зателефонувати на нашу гарячу лінію 0-800-30-30-29.
Будь-яка дисфункціональність, що виникла в результаті недосконалості виробництва, буде ліквідована шляхом ремонту. Ми також можемо замінити продукт на новий або повернути гроші.
Проте слід зауважити, що гарантія не розповсюджується на дефекти, що виникли в результаті порушення паспортних умов зберігання, монтажу, випробування, експлуатації та обслуговування продукту; неналежного транспортування та вантажних робіт; впливу агресивних речовин; наявності пошкоджень, викликаних пожежею, стихійними явищами, форс-мажорними обставинами, неправильними діями споживача, стороннім втручанням у конструкцію продукту. У випадку необґрунтованості претензії, витрати на діагностику та експертизу продукту компенсує покупець.

Коли починає діяти гарантійний термін?

З моменту купівлі (доставки) продукту, або – в окремих випадках – водночас із його введенням в експлуатацію, що має бути письмово підтверджено представником авторизованого сервісного центру FADO.

В якому випадку продукт є непридатним для гарантійного обслуговування?

Гарантія не розповсюджується на дефекти, що виникли в результаті порушення паспортних умов зберігання, монтажу, випробування, експлуатації та обслуговування продукту; неналежного транспортування та вантажних робіт; впливу агресивних речовин; наявності пошкоджень, викликаних пожежею, стихійними явищами, форс-мажорними обставинами, неправильними діями споживача, стороннім втручанням у конструкцію продукту. У випадку необґрунтованості претензії, витрати на діагностику та експертизу продукту компенсує покупець.

Як звернутися за гарантійним обслуговуванням?

При настанні гарантійного випадку покупець надсилає заповнений документ «Рекламація» (доступний у продавця) та фотографії і / або відео дефектів на електронну пошту відділу клієнт-сервісу FADO (contact-centre@fado.ua). Претензії розглядаються упродовж трьох робочих днів, спірні випадки – до п’яти робочих днів. Витрати, пов’язані з демонтажем та транспортуванням продукції, покупцеві не відшкодовуються. Для уточнення деталей ви можете зв’язатися з менеджером FADO.
Гарантійний ремонт, обмін та повернення продукту можливі лише за наявності повної його комплектації.