FAQ

Де можна придбати інженерну сантехніку FADO?

Компанія має дилерські представництва в усіх регіонах України. Продукти FADO реалізують у 3198 роздрібних точках продажу відповідної спеціалізації – інженерна сантехніка, а також у великих торговельних мережах «Епіцентр» і «Нова лінія».

Чи проводяться семінари FADO у регіонах?

Так, ми регулярно проводимо навчальні семінари для інсталяторів і наших партнерів як у Києві, так і в інших регіонах України. Слідкуйте за розкладом семінарів у розділі «Навчання»

Яким чином контролюється якість продуктів?

Надійність – головна перевага продуктів FADO на висококонкурентному ринку інженерної сантехніки. Кожен продукт має сертифікат відповідності та висновок СЕС згідно з чинним законодавством України. Європейський рівень якості підтверджений сертифікатом Instytut Techniki Budowlanej.
FADO має власний R&D-центр, у якому продукти регулярно тестують на відповідність до міжнародних стандартів якості. У центрі також народжуються концепти нових продуктів, та ідеї щодо вдосконалення поточного асортименту.
Ми приділяємо особливу увагу як якості продуктів, так і бізнес-процесів. Для цього існує багатоступеневий контроль якості, який дозволяє відстежувати якість починаючи з підготовки до виробництва, і до відправлення продуктів на адресу наших клієнтів.