FADO СТАВ УЧАСНИКОМ AQUATHERM KYIV 2023

aquatherm-kyiv-2023-kopija-2
26.05.2023 Новини

16-18 травня бренд FADO гучно заявив про себе на головній інженерній виставці України – AQUATHERM KYIV.

Три дні ми гостинно зустрічали своїх клієнтів, партнерів та інших гостей у Міжнародному виставковому центрі на найяскравішому стенді заходу. Експозиція розмістилася на площі 70 кв. м. з демонстраційними зразками топових лінійок продукції FADO та випробувальним обладнанням з власного R&D-центру. Команда FADO з 20 осіб загалом провела майже 500 майстер-класів з монтажу власної продукції, організувала 30 конкурсів та розіграшів та вручила понад 100 цінних подарунків.

Виставка стала прекрасною можливістю продемонструвати й новинки компанії: крани із сервоприводами, сучасні хомути для кріплення труб та деякі позиції фітингів.

«FADO має комплексний асортимент, який закриває майже всі питання щодо інженерної сантехніки. Але ми піклуємося про репутацію компанії і завжди прагнемо розвитку у плані якості, розширення асортименту та побудові довгострокової співпраці з нашими партерами: будівельними компаніями, дилерами, представниками профільних організацій», – наголосив комерційний директор Вадим Насадюк.

Лейтмотивом заходу цього разу

стали не тільки технічні новинки індустрії та навчання майстрів, але й обговорення законодавчих механізмів відшкодування постраждалого внаслідок війни майна, надання фінансової допомоги, координації негайної відбудови стратегічно важливих для держави об’єктів.

Дякуємо організаторам та гостям нашої експозиції!

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати, розвиватися, зустрічатися на таких масштабних заходах!

Віримо у перемогу!

Поділитись: