Бренд FADO

Історія FADO бере свій початок у 2000-х рр. На той час український підприємець Олексій Лукашкін професійно займався монтажем інженерної сантехніки. Він зіткнувся з тим, що кожний клієнт мріяв про надійну запірну арматуру рівня якості «змонтував і забув». На жаль, існуюча пропозиція на ринку України не відповідала очікуванням клієнтів та високим стандартам роботи.

Законодавцем трендів у світі інженерної сантехніки є Італія. Тому Олексій відправився за пошуком найкращого рішення на провідну профільну виставку МСЕ у Мілані, де познайомився з італійськими інженерами-проектувальниками. Вони настільки надихнули українського підприємця своїми розробками, досвідом та досягненнями, що він вирішив створити власний бренд. Ідея полягала у виробництві надійної інженерної сантехніки на кращих виробничих майданчиках у різних частинах світу.
В результаті, торгова марка FADO була зареєстрована в Італії, та створена компанія FADO s.r.l, щоб втілити все найкраще в продукті: якість, надійність, інноваційність.
Першу лінійку запірної арматури допомогли розробити італійські інженери. У 2009 р. був відкритий офіс у Києві, а жителі України побачили перші 24 продукти бренда FADO.

2009 рік

Перші 24 продукти були представлені на ринку України

2010 рік

Асортимент представлений лінійкою запірної арматури FADO Classic, шлангами та перехідниками, перша участь у виставці Акватерм, в торговельній мережі “Епіцентр” представлено 39 позицій FADO

2011 рік

Нова лінійка запірної арматури FADO New, 12 позицій радіаторних кранів

2012 рік

Створено лінійки: FADO PPR - система поліпропіленових фітингів (168 позицій), FADO Press, запобіжної арматури

2013 рік

Створено лінійку FADO Compress

2015 рік

Створено лінійки: FADO Slice, FADO Modern, відкрито філію в Казахстані

2016 рік

Створено автоматизований склад адресного зберігання

2017 рік

Створено лінійку FADO Smart House - система “Розумний будинок”

2021 рік

Відкрито R&D-центр FADO, у якому асортимент тестують на відповідність стандартам, виконують контроль якості, а також розробляють концепти та унікальні продукти

20
09
10
11
12
13
15
16
17
21

Цінності FADO

Ідея бренду втілена у місії компанії – забезпечити впевненість у водопостачанні та опаленні на довгі роки.

За численні роки бізнес-діяльності FADO сформувалися ключові цінності, які відображають сутність бренду та його основні принципи.